Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jsem slavil své druhé Vánoce (minulý rok byly pro mě i všechny páníky dost štědré,tak jsem byl zvědav na tento rok :)

24.12.2007 jsme byli já,Týna a Brigita i společně s páníky na procházce,která trvala něco přes hodinu.......jako vždy nejsme na vodítku při krátkých i dlouhých vycházkách,ani tento den nebyl vyjímka.

Asi po deseti minutách co jsme se vrátili z vycházky jsem se dozvěděl,že jdeme na další procházku! na tu s námi šla i Lucka.G,která vzala svého psa Mufa......Já,Týna a Brigita jsme samozdřejmě nebyli na vodítku,a když jsme šli takzvanou ''Zónou srnek'' Brigita vzala do zaječích a nedala se přivolat..... :-) za pár minut okolo nás přeběhla srnka,no a za ní-hádejte-Brigita!! všichni jsme měli strach,že buť srnu roztrhá,nebo jí zastřelí myslivec,nebo že už se nevrátí........naštěstí se ale vrátila a vše dobře dopadlo...... :-) naštěstí...... :) (pak už ale šla na vodítko :D) mladší panička pak šla domů(protože mrzla) a vzala mě a Brigitu ........Týna šla s mladším páníkem atd. :P

všichni jsme měli STRAŠNĚ špinavé packy,tak jsme museli jít do koupelny.....což ani já,ani Týna ani Brigita nemáme rádi-MYTÍ PACEK!!!!!!!!!!!! :-)))

ale to už byla skoro tma......mladší panička,babi a asi i strejda Jenda šli nadělit  štědrý večer i našim zvířátkům,a ptáčkům do krmítek................

po nějaké době byla štědrovečerní večeře (já and psí spol. jsme hlídali stromeček) a pak zazvonil zvoneček a všichni jsme šli s babi a se strejdou ke stromečku do obýváku......byla tam kupaaaa dárkůůů.......všichni byli spokojený,neboť dostali skoro ´vše co si přáli.......pak jsme šli k mladší paničce ke stromečku,k mladšímu páníkovi ke stromečku,a nakonec k babi ke stromečkůůůů........to bylo dárků!!!!!!

já and psí spol.jsme dostali toto:3 balení pamlsů Candy,1 kg zvlástních a dobrých granulích,které jsem ještě nejedl :-),Konzervu,která vážila 1 kg,3 velké kostičky,nádherné příáníčko určené speciálně pro psy atd. a spoustu dalších dárečků :-)))

ale přesto když jsme celá psí banda celé Vánoce loudili,a dělali prosivé pohledy,nemohli jsme dostat cukroví,jelikož pejskům nedělá dobře....chjooo :-(

VÁNOCE 2007 SE VYDAŘILI A UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ VÁNOCE :)

ps: fotky budou